Lepidla, tmely a penetrace

mezi naší nabídku lepidel, tmelů a penetrací jsme pro Vás vybrali následující typy kvalitních výrobků …

Lepidla

 

Systémy pro kladení podlah a parket. 100% know-how A nezáleží na tom jestli se jedná o textilní nebo elastické podlahy nebo dřevěné parkety: UZIN představuje inteligentní sílu.

 

Ceny začínají od – 1660 kč/18 kg

 

 Podlahové systémy Thomsit kromě vysoké úrovně jednotlivých produktů charakterizuje i systémovost, tedy ucelený  program pro kompletní řešení pokládky – od základního ošetření podkladů přes lepení nejrůznějších druhů krytin až po jejich následnou údržbu.

Ceny začínají od – 1250 kč/14 kg

 
Alkapren – Alkaprén® na podlahy je kaučukové kontaktní lepidlo určené nalepení podlahových PVC krytin, linolea, gumových a textilních podlahovin, korku a PVC lišt na běžné podklady, např. beton, dřevo, podlahové stěrky.

 

Ceny začínají od – Na dotaz

 

 

Tmely

 

 

Podlahové systémy Thomsit kromě vysoké úrovně jednotlivých produktů charakterizuje i systémovost, tedy ucelený program pro kompletní řešení pokládky – od základního ošetření podkladů přes lepení nejrůznějších druhů krytin až po jejich následnou údržbu.

 

 

Ceny začínají od – 581 kč/ 25 kg

 

 https://levnestavebniny.eu/UserFiles/File/produkt/1274/obrazky/_original/logo_bralep_520x520.jpgVýrobní program zahrnuje vývoj a výrobu stavební chemie pro podlahové systémy. Široký sortiment obsahuje penetrace, samonivelační vyrovnávací hmoty a opravné tmely, rychletuhnoucí stěrkové hmoty, těsnicí materiály, dále lepidla na koberce, PVC a další podlahoviny.

 

 

Ceny začínají od – 314 kč/ 15 kg

 

Penetrace

 

penetrace bílé barvy připravená k použití jako adhezní můstek v systému Murexin ESS, sjednotí nasákavost podkladu. Pro interiér i exteriér.Pod Murexin tenkovrstvé omítky, tj. Energy Crystal, Energy Brilliant, Energy Design, Energy Furioso a Energy Creativ. Na beton, omítky, stěrkové hmoty, minerální, silikátové a disperzní nátěry a armované vrstvy zateplovacích systémů.      

 

 

Ceny začínají od – Na dotaz

 

 

Samonivelační stěrky –Rovný, pevný a hladký povrch  je základ úspěchu při provádění podlahářských prací. Moderní stavebnictví umožňuje docílit takového povrchu prostřednictvím stavební chemie, konkrétně použitím samonivelačních hmot pro podlahové systémy.

 

 

Ceny začínají od – 450 kč/25 kg

 

 

 Penetrace – Penetrační nátěry slouží pro přípravu stavebních podkladů, sjednocují savost podkladů, zpevňují jej, slouží jako můstek pro aplikaci dalších vrstev.

 

 

Ceny začínají od – 300 kč/5 Litrů

Kontaktní informace

Sídlo firmy a Vzorková prodejna :
Průběžná 44,
250 66, Zdiby
(1km od Prahy)

Email: pokrs@seznam.cz