Butterfly kolekce

Udělejte si test životního stylu a zjistíte, jaký interiér by vám vyhovoval nejlépe!

Domov je pro každého z nás důležitý. Interiérové dekorace by měly odrážet vaše preference.

Jedná se o luxusní koberce na objednávku s dodávkou 3 týdny, ceny začínají od 330 kč/m2

 

City Lifestyle

„Pro ty, kteří chtějí žít v městském přepychu“

Interiér typu CITY LIFE charakterizují minimální dekorace s důrazem na střízlivou prostotu. Hlavním mottem je „méně je více“.

V interiéru CITY LIFE není místo na složité vzory a zbytečné kudrlinky. Prostoru dominuje velký strohý nábytek. Hra výrazných a současně nenápadných linií se kombinuje s velkými úseky holé podlahy, stěn a oken.

Nejčastěji používané barvy interiéru CITY LIFE jsou tajemná čerň střídající se s intenzivní a univerzální bílou nebo exkluzivní stříbřitě šedou. Trendovou barvou je teplá tmavě fialová. V interiéru CITY LIFE nenajdete nadměrné množství doplňků, ale přesto interiér obsahuje akcenty silně kontrastních barev nebo nápadných objektů.

Více dekorů naleznete ZDE.: po výběru Vámi zvolené podlahy nám zašlete číslo daného dekoru a my Vám sdělíme cenu.

Simple Lifestyle

„Prostý život pro ty, kteří chtějí znovu objevit jeho podstatu“

V interiéru typu SIMPLE LIFE je příroda cítit na každém kroku. Tóny měkké hlíny, písku a křídy vytvářejí klid a harmonii. Nábytek z obnovitelných surovin a dekorace působí zabydleně a jsou převážně ze „zvětralého“, zešedlého nebo světlého dřeva. Typickou atmosféru dotvářejí mušle, sušená semena a objekty z naplaveného dřeva.

V tomto interiéru mají své místo prvky vyrobené ekologickým způsobem a ruční řemeslné výrobky. Přírodní materiály, jako dřevo, plátno a bavlna jsou zapracovány do polštářů, přehozů a závěsů. Harmonické kombinace barev, materiálů a struktur v interiéru SIMPLE LIFE vyzývají k zastavení a schoulení.

Více dekorů naleznete ZDE.: po výběru Vámi zvolené podlahy nám zašlete číslo daného dekoru a my Vám sdělíme cenu.

 

World Lifestyle

„Světácký život pro ty, kteří chtějí mít doma celý svět“

Světoběžníci se cítí doma v interiéru WORLD LIFE (světácký život), kde mohou pokračovat v cestách po světě alespoň ve svých představách a snech. Interiér se vyznačuje živými barvami, jako je oranžová, fialová a červená, které se střídají se šafránovou, okrovou a nefritovou zelení.

Interiér WORLD LIFE je protkán nejrůznějšími kulturami od afrických zemí po Dálný Východ. Soška buddhy nebo berberský koberec, zulu masky nebo sloni na hedvábí. Vše je možné a hranice neexistují. Tkaný sedací nábytek v koloniálním stylu je kombinován se stolky z tropického dřeva. Na přehozech a polštářích jsou potisky se zvířecími motivy. Dalšími exotickými prvky jsou barevné sklo a orientální osvětlení s filigránovým stříbrem. Potahový činč a damašek spolu s hedvábím dodávají interiéru dotek luxusu.

Přes značnou různost stylů, materiálů a barev jsou všechny prvky interiéru WORLD LIFE dokonale sladěné: „jednota v rozmanitosti“.

 

Více dekorů naleznete ZDE.: po výběru Vámi zvolené podlahy nám zašlete číslo daného dekoru a my Vám sdělíme cenu.

 

Sweet Lifestyle

„Sladký život pro ty, kteří milují život“

V interiéru SWEET LIFE vytvářejí romantickou atmosféru odstíny pastelových barev, jako je máslová, světle modrá, růžová a levandulová. Aby měl interiér říz, přidávají se tu a tam poněkud zářivější barvy.

Starožitný nábytek a otevřené postranní skříňky s nejrůznějšími dekorativními předměty na poličkách vytvářejí útulnou a uvolněnou atmosféru. Háčkovaný přehoz, ozdobné vyšívané polštáře a retro fotorámečky vnášejí dotek nostalgie, který rozveselují sešívané prostírky a dózičky ve sladěných tónech.

Květinové tapety a závěsy v zářivých barvách podporují pocit útulnosti domova a teplou atmosféru, která je typická pro interiér SWEET LIFE.

 

Více dekorů naleznete ZDE.: po výběru Vámi zvolené podlahy nám zašlete číslo daného dekoru a my Vám sdělíme cenu.

 

Classic Lifestyle

„Pro ty, kteří milují přepych a tradice minulých dob“

Interiér CLASSIC LIFE vyzařuje rafinovanou eleganci a světské pohodlí obydlí minulých dob.

Elegantní sedačky v kůži nebo sametu hřejí společně se starobylým krbem ze dřeva, mramoru nebo pískovce. V tomto interiéru má také své místo knihovna s vybranými svazky. Interiéru dominuje tmavě červená a teplá hnědá vedle odstínů tmavomodré, zlaté a bronzové.

Křišťálové lustry a stříbrné svícny vrhají světlo na vybrané obrazy a dekorativní předměty. Tento stylový a nadčasový interiér zdobí pravé starožitnosti s bohatou historií, odrážející dědictví minulosti. Prostor dotváří umělecky nařasené záclony v dokonalé harmonii s jemnými textilními tapetami na stěnách.

 

Více dekorů naleznete ZDE.: po výběru Vámi zvolené podlahy nám zašlete číslo daného dekoru a my Vám sdělíme cenu.

Kontaktní informace

Sídlo firmy a Vzorková prodejna :
Průběžná 44,
250 66, Zdiby
(1km od Prahy)

Email: pokrs@seznam.cz